Opravár batérií 2-32S 15A 20A 25A lítiová batéria, automatický ekvalizér HTB-J32S25A
Popri vyvažovaní umožňuje aj súčasné nabíjanie, čo znamená vyššiu účinnosť a lepšiu praktickosť.
Detaily produktu
Značky produktov
Špecifikácie
Špecifikácie ekvalizéra lítiových batérií Heltec:
  • 2-24S 25A
  • 2-32S 15A/20A/25A
Informácie o produkte
Názov značky: HeltecBMS
Pôvod: Pevninská Čína
Certifikácia: OEEZ
Záruka: 3 mesiace
Minimálne objednenie: 1 ks
Typ batérie: Ternárne lítium, lítium-železitý fosforečnan, titán-kobalt-lítium
Menovité napätie: DC12V
Rozsah opráv: 2-24S/2-32S
Vyvažovací prúd: 15A/20A/25A
Veľkosť: 360*290*170 mm
Prispôsobenie
  • Prispôsobené logo
  • Balenie na mieru
  • Grafické prispôsobenie
Balík
1. Opravár batérií * 1 sada.
2. Antistatické vrecko, antistatická špongia a vlnitý obal.
Podrobnosti o nákupe
  • Doprava z:
    1. Spoločnosť/továreň v Číne
    2. Sklady v Spojených štátoch/Poľsku/Rusku/Brazílii
    Kontaktujte násdohodnúť podrobnosti o doprave
  • Platba: Odporúča sa 100% preddavok
  • Vrátenie tovaru a refundácia: Nárok na vrátenie tovaru a refundáciu
Funkcie
  • Menovité napätie: DC12V
  • Rozsah opráv: 2-32S
  • Vyvažovací prúd: 15A/20A/25A (nastaviteľný)
Princíp fungovania
① Manuálna ekvalizácia
② Automatické vyrovnanie
③ Vyrovnávanie nabíjania
Parametre nastavenia vyrovnávania náboja sú nasledovné:
Bilančné parametre fosforečnanu lítno-železitého:
Ochrana monoméru pred prepätím: 3,650 V Obnova monoméru po prepätí: 3,650 V Nútené vyrovnávacie napätie: 3,650 V
Počiatočné napätie vyrovnávania je nastavené na najnižšiu hodnotu napätia reťazca = V, rozdiel napätia vyrovnávacieho monoméru: 0,005 V a podiel vyrovnávacieho prúdu: 5 % ~ 100 %
Parametre vyrovnávania nabíjania ternárneho lítia:
Ochrana monoméru pred prepätím: 4,250 V Obnova monoméru po prepätí: 4,200 V Nútené vyrovnávacie napätie: 4,250 V
Počiatočné napätie vyrovnávania: 4,000 V Rozdiel napätia vyrovnávacieho monoméru: 0,005 V Pomer vyrovnávacieho prúdu: 5 % ~ 100 %
Pri vyrovnávaní nabíjania musí byť „záporný pól batérie“ na prednom paneli zariadenia pripojený k všeobecnému zápornému pólu batérie, záporný pól nabíjačky k „zápornému pólu nabíjania“ na prednom paneli zariadenia a kladný pól nabíjačky ku kladnému pólu batérie. Pred vstupom do vyváženého stavu nesmie nabíjací prúd prekročiť 25 A, nabíjací prúd nesmie prekročiť 5 A pri dosiahnutí vyváženého štartu (lítium-železitý fosfát 3,450 V / ternárny lítium 4,00 V), čím sa dosiahne lepší účinok malého vyrovnávania prúdu.
Vyrovnávač batérií (7)
Vyrovnávač batérií (6)
Výber modelu
Technický index Model produktu
Model HTB-J24S25A HTB-J32S15A HTB-J32S20A HTB-J32S25A
Použiteľné reťazce batérií 2-24S 2-32S
Použiteľný typ batérie LFP/NCM/LTO
Maximálny vyrovnávací prúd 25A 15A 20A 25A
Bilančné parametre fosforečnanu lítno-železitého Ochrana monoméru proti prepätiu: 3,65 V
Obnova prepätia monoméru: 3,65 V
Nútené vyrovnávacie napätie: 3,65 V
Rozdiel napätia vyrovnávacieho monoméru: 0,005 V
Podiel vyrovnávacieho prúdu: 5% ~ 100%
Bilančné parametre ternárneho lítia Ochrana monoméru proti prepätiu: 4,25 V
Obnova prepätia monoméru: 4,2 V
Nútené vyrovnávacie napätie: 4,25 V
Vyrovnávacie štartovacie napätie: 4V
Pomer vyrovnávacieho prúdu: 5% ~ 100%
Veľkosť (cm) 36*29*17
Hmotnosť (kg) 6,5 9,5
Poznámka
② Počas vyrovnávania nabíjania musí byť „záporný pól batérie“ na prednom paneli zariadenia pripojený k zápornému pólu celej batérie, záporný pól nabíjačky je pripojený k „zápornému pólu nabíjania“ na prednom paneli zariadenia a kladný pól nabíjačky je pripojený ku kladnému pólu batérie. Nabíjací prúd nesmie prekročiť 25 A pred dosiahnutím rovnovážneho stavu a nabíjací prúd nesmie prekročiť 5 A pri dosiahnutí rovnovážneho stavu (lítium-železitý fosfát 3,45 V / ternárny lítium 4 V). Malý účinok vyrovnávania prúdu bude lepší.
③ Voliteľný zdroj napájania
  • Používanie systému 0 – 120 V (do 24S); Používanie systému 0 – 135 V (do 32S).
  • Jednofázový zdroj napájania 220 V.